SLUŽBY

Make-up

Denní líčení

Jde o lehký make-up. Nejedná se o nijak výrazné líčení. Důležité je mít sjednocenou pleť. Tento typ líčení je vhodný pro důležité schůzky jako např. pohovor nebo jde o významné setkání.

Večerní líčení

U večerního líčení se používají intenzivnější a nápaditější barvy. Můžou být aplikovány nalepovací řasy či kamínky nebo třpytky. Doporučuji připravit si fotografii šatů, aby se k nim líčení mohlo přizpůsobit. Pracuji s kvalitními produkty, které vydrží po celou noc až do rána. Doba líčení je 60 minut.

Fotomake-up

Čeká Vás focení? Rozdíl mezi klasickým líčením a fotomake-upem je ten, že když se podíváte do zrcadla, vidíte přehnané líčení, ale fotoaparát ubere téměř polovinu intenzity. Záleží také na typu focení, zda probíhá v ateliéru nebo v přírodě. Podle toho se zvolí typ líčení. Není pro mě problém i lehce upravit vlásky, abyste byla krásná se vším všudy. Mohu Vás přijet nalíčit k Vám domů či do ateliéru.

Svatební líčení

Mezi nejdůležitější dny v životě patří právě svatba a každá žena chce v tento den být dokonalá a cítit se jako princezna. Bude mi velkým potěšením, pokud Vám s make-upem pomohu právě já.

Zkouška svatebního líčení

U svatebního líčení je nutná zkouška, kterou si domluvíme tak 2-3 měsíce před svatbou. Zkoušku provedeme za denního světla. Poradím Vám, jak si do svatebního dne připravit pleť. V den zkoušky mi povíte, jakou budete mít barvu kytičky, jaké budete mít šaty a účes. Případně mi můžete ukázat fotografie líčení, které by se Vám líbilo. Ideální je přirozenější romantická nevěsta, ale stylů je mnoho. Můžeme vyzkoušet např.retro líčení, glamour líčení – jedná se o kouřové líčení. Každá jsme osobnost a každé vyhovuje něco jiného. Nejdůležitější pro mě je, aby byla hlavně spokojená nevěsta.

V den svatby

O svatební den dorazím přímo k Vám, abyste nemusela nikam cestovat. Pokud bude nevěsta chtít, můžeme aplikovat umělé řasy ve formě trsů. Celé nalepovací řasy jsou spíše vhodné na večerní párty. Předem si domluvíme, zda budete chtít nalíčit některou ze svatebčanek, ať už svědkyni, družičku, maminku nebo tchýni. I pro ně je to veliký den, tak si dávám záležet, proto líčení u nevěsty i svatebčanky mi trvá hodinu.

Minikurz líčení

Ráda Vám předám mé zkušenosti a ukáži Vám, jak se nalíčit, jak si vybírat produkty ( např. jak správně vybrat odstín make-upu). Účelem kurzu je naučit Vás přirozenému líčení, jak zakrýt nedostatky a vyzvihnout Vaší krásu a také Vás naučit večerní líčení - trendové kouřové líčení. Můžete si s sebou přinést vlastní kosmetiku, kterou používáte. Vyzkoušíme klidně různé styly líčení. Doba kurzu je okolo 90 minut.

Masáž hlavy

Indická masáž hlavy a antistresová masáž šíje patří mezi nejpříjemnější masáže. Dovede Vás k relaxaci a psychickému uvolnění. Indická masáž hlavy je známá více než tisíc let. Zaměřuje se na napětí, které se shromažďuje ve svalech na ramenou, krku a na částech hlavy – především na týlní kosti. Masáž se praktikuje na bodech, které jsou důležitými energetickými centry. Působí antistresově na celé tělo.

Pro koho je masáž vhodná?

 • pro ty, kteří se cítí vyčerpaní, přetížení a vystresovaní
 • pomáhá při bolestech hlavy a očí
 • je účinná v boji proti migréně, pokud je aplikována pravidelně
 • odstraňuje nespavost, hučení v uších
 • odplavuje stres a uvolňuje nervový systém
 • zvyšuje koncentraci
 • podporuje růst a kvalitu vlasů

Masáž může být prováděna i přes oblečení, masíruje se na sucho bez použití oleje - pouze obličejový olejíček. Masírovaný se pohodlně usadí, nemá zkřížené ruce ani nohy, zavře oči a při poslechu příjemné relaxační hudby může masáž začít.

Kontraindikace:

 • infekční onemocnění a zánět
 • velmi vysoký a nebo hodně nízký tlak
 • nádorové onemocnění
 • epilepsie

Proměna

Chtěli byste se vložit do mých rukou a rukou fotografa? Věřte, že si tento okamžik moc užijete nebo můžete věnovat někomu blízkému hezký dárek. Vyzkoušejte si být jednou modelkou. Fotoproměna spočívá v tom, že Vás oblékneme do vhodného oblečení, které Vám sluší, k tomu zvolím správné barvy líčení a upravím vlásky, a pak uděláme několik fotografií. Jde o základní balíček, který se týká jedné proměny. Pokud by se Vám ještě k tomu zalíbilo proměnit se ve známou osobnost či do stylu, který se Vám líbí, tak můžeme po focení pokračovat. Doplňky zařídíme, pokud nebudete mít vlastní.

Co fotoproměna obsahuje?

 • Poradenství ohledně líčení
 • 1 až 2 styly líčení
 • Úprava vlasů
 • Upravené fotografie a převedené do černobílé barvy : 5ks - 15ks (další fotografie za malý příplatek) Focení před nalíčením, během líčení a v exteriéru - v přírodě mají fotky největší kouzlo